לימוד טכניקות בקורס מכירות

מרגישים שהמכירות של המחלקה שלכם נתקעות במקום?

אם אתם לא מצליחים להרים את מחלקת המכירות שלכם להצלחה ולהישגים חדשים, יש לכם אפשרות להטמיע שיטות וטכניקות חדשות למכירה דרך קורס מקצועי לחברות וארגונים. לימוד טכניקות בקורס מכירות יכול לתת לכם את המענה הנדרש להביא את אנשי המכירות שלכם לרמות הגבוהות ביותר של שיווק ומכירה, בין אם אלה מכירות פרונטליות ובין אם אלה מכירות באמצעות הטלפון. מכיוון שישנם מגוון רחב של כלים המשמשים עובדי מכירה, ניתן לשפר את העבודה היום יומית שלהם עם שיטות חדשות לשימוש בכלים טכניים ודיגיטליים.

טכניקות מכירה שימושיות לחברות וארגונים

טכניקות לביצוע שיווק ומכירה כוללות בין היתר ניהול משא ומתן, ניהול שיחות Small Talk והתאמת שיחת המכירה ללקוח באופן ספציפי עם דגש על "קריאת" המאפיינים של הלקוח העומד מול העובד שלכם, או משוחח בטלפון עם עובד מכירה. עולם המכירות הינו עולם דינמי המביא איתו מגוון רחב של כלים חדשים בכל שנה, כאשר הכלים למכירה מותאמים לצרכים המתאימים לשוק הקיים היום. אם בעבר רוב המכירות נעשו באמצעות שיחות טלפוניות ופרונטליות, היום ישנו שילוב של מכירה עם עולם הדיגיטלי הכולל גם צ'טים לביצוע מכירות מול לקוחות קיימים או לקוחות המבקשים להתעניין על מוצר או שירות מסויים.

קורס לאומנות המכירה מבוסס לימוד חוויתי

הדרך הטובה ביותר להביא את העובדים שלכם לשיא הפוטנציאל שלהם מבחינת מכירות, היא באמצעות קורס המבוסס על לימוד חוויתי. לימוד חוויתי כולל בבסיסו שיטות למידה מעשיות המספקות לעובדי המכירות שלכם את הניסיון הנדרש להם להתמודד עם התנגדויות והתאמת המוצרים והשירות ללקוחות. אומנות המכירה בנויה על תהליכים המתרחשים במהלך כל מכירה מול לקוח, כאשר הדגש הוא על בניית תהליך המכירה הנכון בזמן אמת עבור כל לקוח בנפרד.

לימוד טכניקות בקורס מכירות מקצועי ואמין

מתלבטים האם לרשום את העובדים שלכם לקורס מכירות הבא? רוצים להקנות להם כלים ללימוד טכניקות בקורס מכירות? זה הזמן להפסיק להתבלט וליצור קשר ישירות עם צוות החברה, הפועלת בתחום ההכשרה וההדרכה של עובדי מכירות כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ורשמו את העובדים שלכם לקורס הבא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.